Diecezjalne Śniadanie Kobiet w Sopocie - 5 października 2019

Diecezjalne Śniadanie Kobiet w Sopocie - 5 października 2019

  Parafia Gdańsk z siedzibą w Sopocie   |   Dodano:     22.08.2019 12:51

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Gdańsku-Sopocie serdecznie zaprasza na kolejne Diecezjalne Śniadanie Kobiet, które odbędzie się dnia 5 października 2019 roku (sobota) w kościele Zbawiciela w Sopocie, przy ul. Parkowej 5. Rozpoczęcie zaplanowano na godz. 10.00.

Temat przewodni tegorocznego Diecezjalnego Śniadania Kobiet to: „Jesteś Królową, aby zmieniać świat”. Wieloaspektową refleksją podzieli się nasz prelegent ks. prof. Marek Jerzy Uglorz.

Kobiecość skrywa w sobie największą zagadkę stworzenia, przykrytą niestety przez męską dominację. Jak długo Kobiety nie poczują swojej żeńskiej energii, tak długo świat i ludzkość będą się degenerować. Gdzie podziała się żeńska energia? Gdzie można ją znaleźć?

Jezus co prawda był mężczyzną, ale został poczęty bez udziału mężczyzny. Tylko dlatego, że jest istotą czystej energii kobiecej, mógł darować światu nowy początek, ponieważ energia żeńska jest twórcza i zmieniająca. Stary i Nowy Testament jest pełen opowiadań o Kobietach, które uratowały swoją rodzinę, odmieniły los swojego ludu i są nowym początkiem ludzkiej historii.

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Gdańsku-Sopocie oraz ks. prof. Marek Jerzy Uglorz zapraszają na duchową wędrówkę śladami tych niezwykłych Kobiet.

Poniżej szczegółowe informacje:

  • Termin: 5 października (sobota), początek o godzinie 10-tej
  • Miejsce: Kościół Zbawiciela w Sopocie, ul. Parkowa 5
  • Prosimy o przesłanie zbiorowych list uczestniczek z Parafii  bezpośrednio na adres: ihintz@wp.pl
  • Cena uczestnictwa: 50,- PLN od osoby
  • BARDZO WAŻNA UWAGA: Proszę o potwierdzenie chęci uczestnictwa do dnia 30 września.comments powered by Disqus comments powered by Disqus