Zwiastun Ewangelicki dostępny w formie elektronicznej. Nowa strona internetowa luterańskiego czasopisma

Zwiastun Ewangelicki dostępny w formie elektronicznej. Nowa strona internetowa luterańskiego czasopisma

  Diecezja Pomorsko-Wielkopolska   |   Dodano:     21.03.2020 18:40

Na prośbę redakcji „Zwiastuna Ewangelickiego” informujemy, że najnowszy numer ewangelickiego kościelnego czasopisma jest w całości do pobrania z nowej strony internetowej w formacie PDF. Na stronie można również zapoznać się z poszczególnymi artykułami. Adres strony: www.zwiastun.pl

Poniżej publikujemy treść listu redaktora naczelnego „Zwiastuna Ewangelickiego”, ks. Jerzego Belowa, adresowanego do czytelników. Serdecznie polecamy lekturę naszego ewangelickiego czasopisma.

Drodzy Czytelnicy!

Od pewnego czasu pracowaliśmy nad nową odsłoną strony internetowej „Zwiastuna Ewangelickiego” – www.zwiastun.pl. Ma ona nowe możliwości prezentacji treści naszego dwutygodnika, a także właściwie współpracować z naszymi prenumeratorami.

Wypadki ostatnich tygodni zmotywowały nas do przyspieszenia końcowego etapu prac. Z datą 22 marca ukazał się 6 tegoroczny numer „Zwiastuna Ewangelickiego”. W standardowym terminie wysłaliśmy wydanie papierowe do parafii wszystkim prenumeratorom. Jednak brak niedzielnych nabożeństw w kościołach utrudni odbiór czasopisma. Z tego powodu postanowiliśmy udostępnić jeszcze nie całkiem gotową stronę, aby teksty ostatniego numeru były dostępne dla szerszego grona czytelników.

Treść 6 numeru „Zwiastuna Ewangelickiego” można poznać otwierając artykuły w kolejnych rubrykach lub cały numer w formacie pdf. Jesteśmy przekonani, że w obecnej sytuacji każdy kontakt z Ewangelią i Kościołem – także przez czasopismo – jest ważny i pomocny w samotności i odosobnieniu.

Strona jest dalej w budowie i z tego powodu przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Każdego dnia będziemy uzupełniać kolejne rubryki i działy. Jeszcze w marcu planujemy udostępnić wszystkie tegoroczne numery czasopisma.

Przez najbliższy miesiąc lub dwa strona będzie całkowicie otwarta dla wszystkich czytelników. Później ogólnodostępne będą teksty informujące o wydarzeniach, a większość artykułów będzie dostępna dla prenumeratorów.

Z życzeniami Bożej ochrony

ks. Jerzy Below
redaktor naczelnycomments powered by Disqus comments powered by Disqus