Nagranie nabożeństwa z kościoła Zbawiciela w Sopocie na 4. Niedzielę Pasyjną

Nagranie nabożeństwa z kościoła Zbawiciela w Sopocie na 4. Niedzielę Pasyjną

  Diecezja Pomorsko-Wielkopolska   |   Dodano:     24.03.2020 11:25

Drogie Siostry i drodzy Bracia w Jezusie Chrystusie,

ponieważ nie możemy spotkać się w naszych kościołach na niedzielnych nabożeństwach, zdecydowaliśmy się nagrać nabożeństwo Słowa Bożego w kościele Zbawiciela w Sopocie i opublikować je na kanale YouTube Parafii E-A w Gdańsku Ewangelicy Trójmiasto, abyśmy za pośrednictwem Internetu mogli wspólnie pomodlić się i wsłuchać w Słowo Boże wyznaczone na 4. Niedzielę Pasyjną Laetare.

Kazanie, na podstawie tekstu z księgi proroka Izajasza, wygłosił ks. bp Marcin Hintz - zwierzchnik Diecezji Pomorsko-Wielkopolskiej KEA w RP. Serdecznie zachęcamy do uczestniczenia w tej formie nabożeństwa.

LINK DO NAGRANIAhttps://www.youtube.com/watch?v=MzItNIUwL6U

 

Jednocześnie zachęcamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w specjalnie przygotowanej szkółce niedzielnej w wersji online. Szkółki w tej formie przygotowały pastorowa Katarzyna Kowalska (15.03.)  z  parafii w Pokoju oraz diakon Dorota Obracaj (22.03.) z parafii w Katowicach. Organizatorki zachęcają: Uwaga, to nie tylko oglądanie. Zaplanowaliśmy również dla Was prace plastyczne. Życzymy Wam dobrego czasu, niech Bóg Was błogosławi! Szkółki niedzielne są publikowane na kanale YouTube Chrześcijańskiej Telewizji Internetowej.

LINK DO SZKÓŁKI NIEDZIELNEJ 22 MARCAhttps://www.youtube.com/watch?v=c3yMYHcucEo

 

Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i Bożego pokoju,

ks. bp Marcin Hintz,
ks. Marcin Rayss.comments powered by Disqus comments powered by Disqus