NAGRANIE NABOŻEŃSTWA Z KOŚCIOŁA ZBAWICIELA W SOPOCIE NA 5. NIEDZIELĘ PASYJNĄ

NAGRANIE NABOŻEŃSTWA Z KOŚCIOŁA ZBAWICIELA W SOPOCIE NA 5. NIEDZIELĘ PASYJNĄ

  Diecezja Pomorsko-Wielkopolska   |   Dodano:     29.03.2020 0:36

Drogie Siostry i drodzy Bracia w Jezusie Chrystusie,

ponownie zapraszamy Was, aby spotkać się dzisiaj wirtualnie w kościele Zbawiciela i za pośrednictwem Internetu uczestniczyć w nabożeństwie Słowa Bożego, które zostało opublikowane na parafialnym kanale YouTube Ewangelicy Trójmiasto parafii w Gdańsku-Sopocie, aby w ten sposób móc wspólnie pomodlić się i wsłuchać w Słowo Boże wyznaczone na 5. Niedzielę Pasyjną Judica.

Kazanie, na podstawie tekstu z Listu do Hebrajczyków, wygłosił ks. bp Marcin Hintz. Serdecznie zachęcamy do uczestniczenia w tej formie nabożeństwa. Premiera nagrania w niedzielę 29 marca 2020, o godz. 9.30.

LINK DO NAGRANIAhttps://youtu.be/9l_W2kfWcnE

 

Jednocześnie tak jak ostatnim razem, zaraz po transmisji internetowej nabożeństwa, zachęcamy do wzięcia udziału w specjalnie przygotowanej szkółce niedzielnej w wersji online. Szkółki niedzielne są publikowane na kanale YouTube Chrześcijańskiej Telewizji Internetowej. Organizatorki zachęcają: Uwaga, to nie tylko oglądanie. Zaplanowaliśmy również dla Was prace plastyczne. Życzymy Wam dobrego czasu, niech Bóg Was błogosławi!

LINK DO SZKÓŁKI NIEDZIELNEJ 22 MARCAhttps://www.youtube.com/watch?v=lAwGvIU5yi0&t=8s

 

Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i Bożego pokoju,

ks. bp Marcin Hintz,
ks. Marcin Rayss.comments powered by Disqus comments powered by Disqus